Інтерфакс-Україна
06:31 26.05.2022

Ще потрібен час і допомога партнерів, щоб відбити у росіян бажання воювати

1 хв читати
Ще потрібен час і допомога партнерів, щоб відбити у росіян бажання воювати

Збройні сили України, розвідка і всі, хто захищає державу, протистоять надзвичайно жорсткому наступу російських військ на сході, сказав президент України Володимир Зеленський у відеозверненні в середу ввечері.

"Подекуди ворог сильно переважає - технікою, кількістю солдатів. Російська влада ухвалила показове рішення - вони дозволили брати на контрактну службу людей старшого віку. Тобто молодих їм уже не вистачає, але бажання воювати все ж таки зберігається", - сказав він.

За словами Зеленського, "ще потрібен час, щоб відбити у них це бажання. Ще потрібна допомога партнерів, передусім зброєю для України. Повна допомога! Без винятків, без обмежень".

"І я вдячний усім, хто говорив про це, зокрема, і в Давосі. Хто говорить про це на сторінках ЗМІ і у столицях провідних держав. Попри тиск від усіх, хто застряг у 20-му столітті, коли інтересами народів дійсно часто торгували заради спроб задовольнити апетит диктаторів", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА