Інтерфакс-Україна
20:02 03.06.2022

Швеція та Фінляндія мають довести, що не підтримують тероризм, зняти санкції з Туреччини - Ердоган

1 хв читати
Швеція та Фінляндія мають довести, що не підтримують тероризм, зняти санкції з Туреччини - Ердоган

Швеції та Фінляндії слід довести, що вони не підтримують тероризм, якщо хочуть, щоб Анкара підтримала їх заявку на членство в НАТО, заявив у п'ятницю президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган генсеку Північноатлантичного альянсу Єнсу Столтенбергу.

"Під час телефонної розмови президент Туреччини та голова НАТО обговорили заявку Фінляндії та Швеції на вступ до НАТО", - передає агентство "Анадолу". За його даними, Ердоган заявив Столтенбергу, що Швеція та Фінляндія мають показати солідарність з альянсом.

"Швеція та Фінляндія мають довести, що вони не підтримують тероризм, зняти санкції проти Туреччини. Вони мають продемонструвати, що готові показати солідарність з альянсом... Занепокоєння Анкари у сфері безпеки через заявки Швеції та Фінляндії до НАТО - справедливе та обґрунтоване", - наводить агентство слова президента Туреччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

Кличко про 8 млрд: влада мститься Києву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА