Інтерфакс-Україна
07:28 13.06.2022

Столтенберг вважає, що мир в Україні можливий, але питання в ціні

1 хв читати
Столтенберг вважає, що мир в Україні можливий, але питання в ціні

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що встановити мир в Україні можливо, питання про те, яку ціну за нього готові заплатити.

"Питання не в тому, чи можливий мир. Питання в тому, наскільки висока ціна готовності заплатити за мир", - сказав він на щорічному заході "Дискусії в Култаранта", що стартував у неділю в резиденції президента Фінляндії, присвяченому питанням зовнішньої політики та безпеки.

За словами Столтенберга, його робота не полягає в тому, щоб судити, як дорого потрібно буде заплатити за мир.

"Це залежить від українців. Ми несемо відповідальність за їх підтримку. Найкращим способом досягнення миру в Україні для президента Путіна було б покласти край війні, яку він розпочав", - сказав генсек альянсу.

"Ми несемо відповідальність за те, щоб Путін не досяг своєї мети, і за те, щоб війна не загострилася. При цьому НАТО має подумати про те, як воно може бути сильним гравцем і запобігти ескалації війни", - наголосив Столтенберг.

Він не виключив, що світовий порядок зміниться, але вирішення суперечок має бути знайдено на дипломатичній основі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА