Інтерфакс-Україна
12:04 16.06.2022

ДБР допитає членів парламентського комітету з питань фінансової політики - нардеп

1 хв читати
ДБР допитає членів парламентського комітету з питань фінансової політики - нардеп

Державне бюро розслідувань (ДБР) викликало на допит членів комітету Верховної Ради з питань фінансової, податкової та митної політики, повідомив народний депутат Ярослав Желєзняк (фракція "Голос").

"Отримав разом із колегами з комітету повістку до ДБР. Зважаючи на відсутність у переліку (ще) депутата Олексія Ковальова, думаю про предмет розслідування можна здогадатися", - написав Желєзняк у четвер у телеграмі.

Він оприлюднив повістку, згідно з якою на допит 18 червня як свідків ДБР запросило 23 члени профільного комітету, зокрема голову комітету Данила Гетманцева (фракція "Слуга народу").

Як повідомлялося, ДБР порушило кримінальне провадження щодо народного депутата Ковальова за колабораційну діяльність у Херсонській області.

У квітні 2022 року політична партія "Слуга народу" та однойменна фракція ухвалили спільне рішення про призупинення членства Ковальова у фракції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА