Інтерфакс-Україна
16:01 19.06.2022

Рада підтримала вихід України з чотирьох угод і протоколів СНД

1 хв читати
Рада підтримала вихід України з чотирьох угод і протоколів СНД

Верховна Рада підтримала пропозиції уряду про вихід з угод СНД про співпрацю в розвитку і використанні систем стільникового рухомого зв'язку, створення міждержавного резерву біопрепаратів та інших засобів захисту тварин і про підтримку і розвиток малого підприємництва.

Як повідомив народний депутат Ярослав Железняк, у неділю за відповідні закони проголосувала конституційна більшість депутатів - 305-309 за необхідного мінімуму в 226 голосів.

За його словами, український парламент також підтримав 309 голосами вихід з протоколу СНД про внесення поправок до Угоди про міжурядовий фельд'єгерський зв'язок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА