Інтерфакс-Україна
21:36 18.07.2022

Україна забезпечує прозорість отримання та використання зброї

1 хв читати
Україна забезпечує прозорість отримання та використання зброї

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував європейській стороні за протидію російській пропаганді про нібито контрабанду наданої Україні партнерами зброї та запевнив європейських колег у ефективності контролю її використання.

"Російська пропаганда намагається збільшити втому від війни, дискредитувати Україну та знизити її підтримку. Йдеться, зокрема, про безпідставні обвинувачення у потенційній контрабанді зброї з метою підривати надання Україні військової допомоги... Я вдячний ЄС за протидію цим закидам, зокрема, за оперативну відповідь на дезінформаційну кампанію зі зброї. Україна забезпечує прозорість усіх процедур отримання, зберігання та використання зброї. Наша система контролю працює належним чином", - сказав Кулеба у своєму зверненні до Ради ЄС із закордонних справ у понеділок.

При цьому глава зовнішньополітичного відомства наголосив на важливості постачання Україні зброї та подякував за надану підтримку.

"Але поки війна триває, нам потрібно більше зброї, зокрема, далекобійної артилерії та систем протиповітряної оборони. Зміцнення України є найкращою інвестицією у довгострокову безпеку та стабільність Європи… Давайте також залишимо розповіді про втому від війни. Ніхто з нас ніколи не хотів цієї війни, крім Росії, і ми всі хочемо, щоб вона якнайшвидше закінчилася. Але єдиний спосіб досягти тривалого миру – це перемога України. Для цього потрібно долати втому та спроби Росії посилити її", - резюмував Кулеба.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА