Інтерфакс-Україна
22:19 21.07.2022

Глава МЗС Туреччини: Завтра в Стамбулі ми зробимо перший крок до вирішення продовольчої кризи спільно з генсеком ООН, Україною та РФ

1 хв читати
Глава МЗС Туреччини: Завтра в Стамбулі ми зробимо перший крок до вирішення продовольчої кризи спільно з генсеком ООН, Україною та РФ

Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу повідомив, що у п'ятницю, 22 липня, у Стамбулі буде зроблено перший крок до вирішення нинішньої продовольчої кризи спільно з участю делегацій України, РФ та генеральним секретарем ООН.

"Дипломатичні зусилля Туреччини під керівництвом президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана приносять свої плоди. Завтра в Стамбулі ми зробимо перший крок до вирішення нинішньої продовольчої кризи з генеральним секретарем ООН, делегаціями України та РФ. Ми продовжимо наші зусилля щодо врегулювання конфлікту", - написав він у твіттері.

Раніше в четвер турецька агенція Anadolu Agency повідомила, що в п'ятницю, 22 липня, о 16:30 у Стамбулі відбудеться підписання документів щодо "зернового коридору" за участю президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана та генсека ООН Антоніу Гутерреша.

Минулого тижня на переговорах Росії, Туреччини, ООН та України на тему вивезення українського зерна учасники домовилися про створення координаційного центру в Стамбулі й досягли згоди щодо системи спільного контролю зерна в портах.

У ЗМІ з посиланням на представника генсека ООН з'явилася інформація про те, що чотиристороння зустріч за участю Росії, ООН, Туреччини та України, можливо, відбудеться у п'ятницю, 22 липня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент підписав закон про закріплення права волонтерів на визнання компетентностей

Про відокремлення переговорів про вступ до ЄС для України і Молдови не йдеться – Порошенко після зустрічі з фон дер Ляєн

Партнери мають консолідувати зусилля для допомоги Україні, в тому числі з членством ЄС, - Кличко на зустрічі з фон дер Ляєн

Сибіга допустив мирні переговори у будь-якому форматі після реального і тривалого припинення вогню

Роз’єднати чи ні переговорний процес про вступ в ЄС України та Молдови можуть вирішувати тільки держави-члени - Єврокомісія

Кличко обговорив із президентом ЄНП посилення допомоги Україні та захист демократії

РФ і Україні треба якнайшвидше укласти угоду, Трамп не готовий чекати занадто довго - Волтц

Трамп про мирну угоду: побачимо, що станеться протягом тижня, ми на завершальному етапі

Стефанчук: ніхто, крім країн НАТО, не має права вето на шлях України до Альянсу

Мелоні: оголошеного Путіним триденного перемир'я недостатньо, щоб довести прагнення Росії до миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА