Інтерфакс-Україна
15:25 26.08.2022

Стефанчук щодо законопроєкту про місцевий референдум: На період війни висновки щодо законопроєктів Венеціанської комісії стосовно України призупинені

1 хв читати
Стефанчук щодо законопроєкту про місцевий референдум: На період війни висновки щодо законопроєктів Венеціанської комісії стосовно України призупинені

Європейська комісія за демократію через право (Венеціанська комісія) призупинила на період війни надання своїх висновків щодо напрацьованих в Україні законопроєктів, зокрема і про місцевий референдум, повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

"Цей законопроєкт розроблявся не лише парламентаріями, а й разом з усією експертною спільнотою, представниками місцевого самоврядування. Його направлено до Венеціанської комісії, висновку від якої ми очікуємо. Але якраз на період війни висновки щодо законопроєктів Венеціанської комісії стосовно України призупинені. Після отримання висновку ми ухвалюватимемо рішення про внесення цього законопроєкту до зали Верховної Ради", – сказав спікер у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Як повідомлялося, законопроєкт №5512 "Про місцевий референдум" зареєстровано в парламенті 19 травня 2021 року. Наприкінці жовтня голова Верховної Ради Руслан Стефанчук направив законопроєкт на розгляд Венеціанської комісії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ визнає ділову репутацію Порошенка небездоганною для спроби вилучити його акції МІБ, стверджує сам Порошенко

Гамбія призначила послом за сумісництвом в Україні дипломата, акредитованого в Анкарі, а не в Москві – Сибіга

Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

Пісторіус: Враховуючи триваючу агресію РФ, мир в Україні, схоже, недосяжний у найближчому майбутньому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА