Інтерфакс-Україна
19:52 03.09.2022

Ердоган закликав Грецію не провокувати турецьких військових

1 хв читати
Ердоган закликав Грецію не провокувати турецьких військових

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган попередив Грецію про серйозні наслідки, якщо та провокуватиме турецьких військових.

"Якщо продовжите нинішній курс провокацій, то заплатите високу ціну. Хочу сказати Афінам лише одне: не забувайте про Ізмір", - заявив Ердоган, слова якого наводить у суботу агентство "Анадолу".

Наразі, як зазначають ЗМІ, Ердоган натякав на події 1919 року, коли Ізмір зайняли грецькі військові, а невдовзі їх з міста вибили війська Мустафи Кемаля Ататюрка.

Зокрема, Ердоган розкритикував Грецію за те, що її ВПС, як стверджує Анкара, влітку неодноразово піднімалися на перехоплення турецьких військових літаків. Більше того, за версією турецької сторони, грецькі пілоти при цьому робили захоплення потенційної цілі на своїх РЛС.

Такі інциденти трапляються на тлі загострення відносин між Грецією та Туреччиною. Країни багато років сперечаються щодо суверенітету в акваторії Егейського моря.

Туреччина поінформувала про ці інциденти НАТО. Як Анкара, так і Афіни входять у цей військовий союз.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА