Інтерфакс-Україна
13:27 06.09.2022

Енергетична криза в Європі стала результатом її політики щодо РФ - Ердоган

1 хв читати
Енергетична криза в Європі стала результатом її політики щодо РФ - Ердоган

Проблеми з енергетикою в країнах Європи виникли через їхні дії щодо РФ, заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у вівторок.

"Позиція Європи щодо президента РФ Володимира Путіна, а також запроваджені санкції викликали реакцію у відповідь. (…) Путін використовує всі наявні в нього важелі і зброю. Головний з цих інструментів - природний газ", - наводить слова Ердогана агентство "Анадолу".

Водночас, зазначив Ердоган, у Туреччини не повинно виникнути проблем із газом.

Крім того, політик торкнувся проблеми зростання напруженості між Анкарою та Афінами. Він заявив, що грецька влада усвідомлює готовність Туреччини протистояти провокаціям у Середземному морі і більше не прагне до ескалації ситуації. Водночас Анкара ініціювала на рівні НАТО обговорення дій Греції.

"Думаю, що в Афінах відтепер аналізуватимуть майбутні кроки у відносинах із Туреччиною. Інакше, як я вже говорив раніше, будь-якої миті може бути завдано удару", - додав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА