Інтерфакс-Україна
13:48 18.09.2022

Верховна Рада на найближчому засіданні може створити ТСК щодо розслідування порушень використання гуманітарної допомоги - нардеп

1 хв читати
Верховна Рада на найближчому засіданні може створити ТСК щодо розслідування порушень використання гуманітарної допомоги - нардеп

Верховна Рада України на найближчому пленарному засіданні планує розглянути питання щодо створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо розслідування порушень використання гуманітарної допомоги під час війни, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"На найближчому пленарному засіданні парламенту може бути створена ТСК з розслідування можливих порушень використання гуманітарної допомоги під час війни. Відповідна постанова вже зареєстрована (№8031) та розглянута комітетом", - написав він у своєму телеграм-каналі в неділю.

Головою ТСК, за його словами, пропонують призначити члена фракції "Слуга народу" Сергія Козиря, а загалом до складу комісії зможуть увійти вісім представників монобільшості та по одному представнику від депутатських груп "Довіра", "Платформа за життя та мир" та "Відновлення".

"Заявлена мета: здійснення парламентського контролю та розслідування можливих порушень законодавства України у сфері отримання, розподілу, транспортування, зберігання, використання за цільовим призначенням гуманітарної та іншої допомоги, а також неефективного використання державного майна, яке може бути використане для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб та забезпечення інших потреб держави. Чесно кажучи, цим мають опікуватися правоохоронці, а не депутати", - додав Железняк.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА