Інтерфакс-Україна
20:23 30.09.2022

Президент Франції засудив незаконне приєднання Росією областей України

1 хв читати
Президент Франції засудив незаконне приєднання Росією областей України

Президент Франції Емманюель Макрон засудив незаконну анексію Росією українських територій, зазначається у заяві Єлисейського палацу.

"Президент Республіки рішуче засуджує незаконну анексію Росією Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України. Це серйозне порушення міжнародного права та суверенітету України. Франція виступає проти цього і стоїть з Україною, щоб протистояти агресії Росії та відновити її повний суверенітет над усією своєю територією", - йдеться в заяві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА