Інтерфакс-Україна
11:23 04.10.2022

Рада Федерації РФ ратифікувала т.зв. договори про анексію "ДНР", "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей України

1 хв читати

Рада Федерації РФ у вівторок ратифікувала "договори" про входження до складу РФ частково окупованих російськими військами Херсонської та Запорізької областей України, а також т.зв. Донецької та Луганської народних республік, які незаконно проголошені на території Донецької та Луганської областей.

Відповідні проєкти законів про ратифікацію раніше вніс до Державної думи (парламенту) президент РФ. Згідно з ними межі територій "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей визначаються межами на день їх утворення та день "прийняття" до РФ. 2 жовтня Держдума РФ ратифікувала ці "договори".

Раніше за результатами фіктивних псевдореферендумів у Москві було підписано "договори" про входження Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей до складу РФ.

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні в понеділок заявив, що "нещодавно хтось десь проводив псевдореферендуми, а коли повертається український прапор – про російський фарс з якимись там папірцями та якимись там анексіями ніхто й не згадує. Крім, звісно, правоохоронних органів України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА