Інтерфакс-Україна
18:56 04.10.2022

Зеленський обговорив з Моді продовольчу та ядерну безпеку

2 хв читати
Зеленський обговорив з Моді продовольчу та ядерну безпеку

Президент України Володимир Зеленський провів розмову із прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді.

"Обговорили з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді так звані референдуми, які Росія нещодавно провела на тимчасово окупованих територіях нашої держави. Поспілкувалися також про продовольчу та ядерну безпеку, взаємодію в межах міжнародних організацій, насамперед в ООН. Важливо посилювати українсько-індійське партнерство на тлі російської агресії проти України", - написав Зеленський у телеграм-каналі.

Він також подякував Індії за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

"Ми цінуємо надану індійським урядом і приватним сектором вагому гуманітарну допомогу", - наголосив президент.

Як повідомляє пресслужба глави держави, під час розмови Зеленський наголосив, що Україна не має наміру проводити ніяких переговорів із нинішнім президентом РФ, і зазначив, що українська сторона завжди була віддана мирному врегулюванню.

"Однак Росія виступала не за діалог, а висувала ультиматуми та свідомо підривала цей процес. Під час виступу на сесії Генасамблеї ООН я окреслив нашу чітку формулу миру. Готові спільно з партнерами працювати над його досягненням", – додав президент.

Він також наголосив, що Україна готова й надалі бути гарантом продовольчої безпеки світу. У зв'язку з цим важливою є підтримка з боку всієї міжнародної спільноти, зокрема Індії, подальшої реалізації зернової ініціативи.

Зеленський також нагадав про ядерний шантаж з боку російського керівництва, зокрема на окупованій Запорізькій АЕС.

"Ядерний шантаж з боку Росії, зокрема щодо Запорізької АЕС, є загрозою не лише для України, а й для всього світу", – сказав Зеленський.

Президент також поновив запрошення прем'єр-міністру Індії відвідати Україну з візитом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА