Інтерфакс-Україна
20:18 10.10.2022

США мають намір продовжувати надавати підтримку Україні стільки, скільки потрібно

1 хв читати
США мають намір продовжувати надавати підтримку Україні стільки, скільки потрібно

Сполучені Штати рішуче засуджують сьогоднішні ракетні удари Росії по території України, зокрема по Києву, йдеться у поширеній у понеділок заяві президента США Джо Байдена.

"У результаті цих атак загинули та отримали поранення цивільні особи, а також знищені цілі, які не є військовими. Вони ще раз демонструють крайню жорстокість незаконної війни Путіна проти українського народу", - йдеться в тексті.

"Ми приносимо наші співчуття сім'ям і близьким тих, хто сьогодні був безглуздо вбитий, а також наші найкращі побажання одужання пораненим", - наголошується в заяві.

Байден заявляє, що "ці напади ще більше зміцнюють нашу прихильність стояти з народом України стільки, скільки потрібно. Разом із нашими союзниками та партнерами ми продовжуватимемо покладати на Росію витрати за її агресію, притягувати Путіна та Росію до відповідальності за її звірства та воєнні злочини й надавати підтримку, необхідну українським силам для захисту своєї країни та своєї свободи".

"Ми знову закликаємо Росію негайно припинити цю неспровоковану агресію та вивести свої війська з України", - наголошує президент США.

 

 

ОСТАННЄ

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА