Інтерфакс-Україна
14:04 13.10.2022

Корнієнко закликав МПС виключити РФ зі складу організації

1 хв читати
Корнієнко закликав МПС виключити РФ зі складу організації

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко закликав Міжпарламентський союз (МПС) виключити Російську Федерацію зі складу організації.

"Ми закликаємо Міжпарламентський союз негайно виключити російських представників", - сказав Корнієнко на 145-й сесії Асамблеї Міжпарламентського союзу в Кігалі (Руанда).

Як повідомляє пресслужба апарату Верховної Ради, Корнієнко зазначив, що російські парламентарі лише декілька тижнів тому одноголосно проголосували за ратифікацію анексії українських територій і "не заслуговують залишатися на цих почесних зборах".

Перший віцеспікер наголосив, що майже через сім місяців після ухвалення надзвичайної резолюції 144-ї сесії Асамблеї МПС щодо України РФ демонструє повне небажання шукати мирного вирішення конфлікту.

"Україна закликає весь світ та міжнародні організації негайно засудити незаконні дії Кремля, підтримавши подальшу ізоляцію Росії, яка продемонструвала абсолютну неповагу до всіх, хто закликав до дипломатичного врегулювання", - зазначив Корнієнко.

Він також наголосив, що Україна не погодиться на жодні пропозиції щодо тимчасового перемир'я, демілітаризації чи розформування військ.

"Ми маємо забезпечити повне виведення російських військ із суверенної території України. Громадяни України бачать це як єдиний варіант припинення війни", - сказав Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА