Інтерфакс-Україна
12:32 03.11.2022

Зеленський обговорив із президентом Індонезії продовження зернової ініціативи та саміт G20

1 хв читати
Зеленський обговорив із президентом Індонезії продовження зернової ініціативи та саміт G20

Україна і надалі готова залишатися гарантом глобальної продовольчої безпеки, наголосив президент України Володимир Зеленський під час спілкування з президентом Індонезії Джоко Відодо.

"Обговорили з президентом Індонезії Джоко Відодо важливість продовження дії зернової ініціативи. Україна готова й надалі бути гарантом глобальної продовольчої безпеки", - написав Зеленський у твіттері у четвер.

Глави держав також обговорили підготовку до сімнадцятої зустрічі глав держав "великої двадцятки", яка запланована на 15-16 листопада поточного року на острові Балі (Індонезія). "Окремою темою нашої розмови стала підготовка до саміту G20", – написав Зеленський.

 

ОСТАННЄ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА