Інтерфакс-Україна
13:31 03.11.2022

ВР підтримала відставку Чернишова з посади глави Мінрегіону

1 хв читати
ВР підтримала відставку Чернишова з посади глави Мінрегіону

Верховна Рада звільнила Олексія Чернишова з посади міністра розвитку громад та територій України.

Ухвалення відповідного проєкту постанови №8173 підтримали 279 народних депутатів на пленарному засіданні у четвер, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Рада схвалила звільнення з посади міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, відкривши таким чином шлях на призначення головою "Нафтогазу". Голосування пройшло без звіту", - написав Железняк у телеграмі.

Чернишов обіймав посаду міністра розвитку громад та територій України з 4 березня 2020 року. До цього, з жовтня 2019 року, він очолював Київську облдержадміністрацію. У політику прийшов із приватного бізнесу.

Раніше комітет з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради рекомендував розглянути та підтримати заяву про відставку Олексія Чернишова з посади міністра розвитку громад та територій.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України 1 листопада звільнив Юрія Вітренка з посади голови правління "Нафтогазу". Він продовжить обіймати посаду голови НАК до 3 листопада 2022 року включно.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На переговорах в Ер-Ріяді треба обговорювати типи озброєнь, які мають бути заборонені на першому етапі, вважає Порошенко

Віткофф: в РФ поширена думка, що захоплені в Україні території є російськими

Українські політики та політологи вказують на російські наративи в інтерв'ю Віткоффа і важливість заходів для повернення окупованих територій

Мудра: джерелом наповнення компенсаційного механізму мають бути російські гроші

Вихід США з Міжнародного центру розслідування злочинів РФ проти України ніяк не вплине на розслідування злочину агресії – Мудра

В Ер-Ріяді навряд чи вдасться домовитись про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі - Климпуш-Цинцадзе

Умови миру повинні бути прийнятними та погодженими з українцями – президент Чехії

Питання контингенту буде обговорюватися на саміті Коаліції охочих наступного тижня – Зеленський

Стефанчук: путін бреше, що хоче миру

Лідери ЄС вважають, що реальні переговори щодо миру для України не ведуться, – джерело з полів саміту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА