Інтерфакс-Україна
13:34 13.11.2022

Президент Ізраїлю вручив Нетаньяху мандат на формування уряду

1 хв читати
Президент Ізраїлю вручив Нетаньяху мандат на формування уряду

Президент Ізраїлю Іцхак Герцог у неділю офіційно доручив лідеру правих Біньяміну Нетаньяху сформувати уряд, повідомляє Jerusalem Post.

Нетаньяху прибув у неділю в офіційну резиденцію Герцога, там відбулася офіційна церемонія передачі мандата.

Тепер у Нетаньяху є 28 днів на те, щоб сформувати новий уряд у країні. Якщо йому не вдасться виконати завдання вчасно, він може попросити додаткові 14 днів. Якщо у нього не вийде вкластися в додатковий час, то тоді президент може передати мандат іншому кандидату.

Однак, з великою ймовірністю у Нетаньяху вийде домогтися схвалення парламентаріїв - в Кнесеті 120 місць, серед них у Блоку правих і релігійних партій 64 мандати. Для затвердження складу уряду Кнесетом необхідне схвалення 61 депутата. Дати мандат саме Нетаньяху, а не іншому кандидату, президенту Герцогу рекомендували якраз 64 депутати.

Про те, що мандат отримає Нетаньяху, стало відомо раніше цього тижня. Він перебував в опозиції близько півтора року, але за підсумками виборів, що відбулися 1 листопада, його партія "Лікуд" набрала більшість голосів, а разом з іншими правими партіями йому вдалося взяти перевагу в лівих, які прийшли до влади за підсумками попередніх виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА