Інтерфакс-Україна
13:07 16.11.2022

Курт Волкер: Путін не готовий до переговорів

1 хв читати
Курт Волкер: Путін не готовий до переговорів

Президент Росії Володимир Путін не готовий до серйозних мирних переговорів з Україною, тому наразі немає сенсу їх проводити. Про це сказав спеціальний представник уряду США з питань України в 2017-2019 роках, постійний представник США при НАТО у 2008-2009 роках Курт Волкер під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".

"Справді, звучать певні голоси про те, що треба проводити переговори. Раніше або пізніше. Але, думаю, адміністрація ясно заявила про те, що такі розмови треба припинити. І вона зазначила, що зараз не час для переговорів. Путін не готовий до переговорів", - наголосив він.

Волкер зазначив, що Україна чітко назвала умови проведення таких переговорів. "Росія повинна залишити всю територію України. Це умова, чітко визначена для переговорів. Так само, як і виплата репарацій, притягнення до відповідальності всіх, хто скоював воєнні злочини, тощо", - сказав він.

Волкер також зазначив: Путін повинен зрозуміти, що програє. "Україна має звільняти свої території, Путін повинен зрозуміти, що він програє, а російський істеблішмент і росіяни також повинні зрозуміти, що вони переможені", - сказав він.

 

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА