Інтерфакс-Україна
19:53 24.11.2022

Байден висловив сподівання на продовження допомоги Україні після перемоги республіканців у Конгресі

1 хв читати
Байден висловив сподівання на продовження допомоги Україні після перемоги республіканців у Конгресі

Президент США Джо Байден висловив сподівання, що допомога Україні з боку США продовжиться після того, як республіканці отримали більшість за підсумками проміжних виборів.

"Зараз не час відвертатися від України", - сказав він.

"У світлі недавніх виборів ми мали багато спілкування на тему про те, чи збирається інша партія продовжувати підтримувати Україну. Я сподіваюся на належну допомогу", - додав Байден.

Раніше повідомлялося, що, за прогнозами телеканалів CNN і NBC, республіканці здобули перемогу на виборах до Палати представників США. Вони отримують 218 місць – необхідний мінімум для забезпечення більшості. У демократів – 208 місць. Загалом у палаті 435 місць, отже, поки що не визначилися володарі дев'яти місць у нижній палаті Конгресу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партнери мають консолідувати зусилля для допомоги Україні, в тому числі з членством ЄС, - Кличко на зустрічі з фон дер Ляєн

Сибіга допустив мирні переговори у будь-якому форматі після реального і тривалого припинення вогню

Роз’єднати чи ні переговорний процес про вступ в ЄС України та Молдови можуть вирішувати тільки держави-члени - Єврокомісія

Кличко обговорив із президентом ЄНП посилення допомоги Україні та захист демократії

РФ і Україні треба якнайшвидше укласти угоду, Трамп не готовий чекати занадто довго - Волтц

Трамп про мирну угоду: побачимо, що станеться протягом тижня, ми на завершальному етапі

Стефанчук: ніхто, крім країн НАТО, не має права вето на шлях України до Альянсу

Мелоні: оголошеного Путіним триденного перемир'я недостатньо, щоб довести прагнення Росії до миру

Порошенко назвав рішення НБУ про його небездоганну репутацію незаконним

Китай закликав Україну та Росію "усунути корінні причини конфлікту"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА