Інтерфакс-Україна
14:47 06.12.2022

Партія "Слуга народу" передала 130 млн грн бюджетного фінансування на виробництво озброєння для ЗСУ

1 хв читати
Партія "Слуга народу" передала 130 млн грн бюджетного фінансування на виробництво озброєння для ЗСУ

Політична партія "Слуга народу" передала частину свого бюджетного фінансування у 130 млн грн на виробництво озброєння для Збройних сил України, повідомила голова політсили Олена Шуляк.

"Значну частину бюджетного фінансування наша політична сила, партія "Слуга народу" передає на допомогу Збройним силам України. Йдеться про кошти, які парламентські партії одержують із державного бюджету на фінансування своєї статутної діяльності... На рівні партії... ми ухвалили рішення сьогодні спрямувати 130 млн грн державного фінансування саме для підтримки Збройних сил України. Ми провели консультації з Генеральним штабом України та вирішили, що хочемо ці кошти скерувати на підтримку українського виробника та придбати українське озброєння й виготовити саме українські ракетні комплекси "Стугна-П", - сказала вона на пресконференції у Мілітарі Медіа Центрі у вівторок.

У свою чергу заступниця міністра оборони України Ганна Маляр зазначила, що на 2022 рік на оборону в держбюджеті було закладено 131 млрд грн, але після повномасштабного вторгнення Росії видатки зросли. "Сьогодні щомісяця лише на грошове забезпечення бійців Міноборони виплачує понад 70 млрд. Тому, безумовно, ми потребуємо фінансової допомоги та допомоги з озброєння", - уточнила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА