Інтерфакс-Україна
10:01 07.12.2022

Стефанчук закликав парламенти Литви та Польщі переконати ЄК розпочати переговори про вступ України до Європейського Союзу під час головування Швеції

1 хв читати
Стефанчук закликав парламенти Литви та Польщі переконати ЄК розпочати переговори про вступ України до Європейського Союзу під час головування Швеції

 Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук закликав колег із литовського та польського парламентів спробувати переконати Європейську комісію розпочати переговори щодо вступу України до Європейського Союзу під час головування Швеції.

"Що стосується набуття нами членства у Європейському Союзі. Давайте, користуючись нагодою, усі разом попрацюємо так на переговорах із лідерами (ЄС - ІФ-У) у Стокгольмі та спробуємо переконати комісію розпочати переговори щодо вступу України під час головування Швеції у Європейському Союзі", - сказав Стефанчук на засіданні міжпарламентської асамблеї Литви, Польщі та України в середу у Вільнюсі.

Стефанчук також розраховує, що Литва та Польща продовжать підтримувати Україну на її шляху не лише до Європейського Союзу, а й НАТО.

"Я також сподіваюся, що ви й надалі сприятимете тому, щоб у всіх столицях країн НАТО питання набуття Україною повноправного членства було в пріоритетах", - наголосив голова Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА