Інтерфакс-Україна
14:30 10.12.2022

Порошенко в США закликав дати ЗСУ далекобійну зброю

1 хв читати
Порошенко в США закликав дати ЗСУ далекобійну зброю

П'ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко під час поїздки у Вашингтон в ефірі CNN закликав США дати Україні далекобійну зброю для ураження складів і командних центрів армії країни-агресора.

"Я хочу, щоб усі американці зрозуміли, що постачати нам артилерію, реактивні системи залпового вогню більшої дальності – це не питання можливого удару по території Росії. Ми цього не робимо. Це питання довіри. Якщо ми зараз маємо цю довіру, українські Збройні сили мають довіру з боку Америки, нам потрібні ці артилерійські ракети великої дальності. Ми можемо знищити російські склади боєприпасів, російські командні пункти, і це допоможе нам захистити Україну, і, відповідно, це допоможе нам захистити Європу", – цитує Порошенка пресслужба партії "Європейська солідарність".

Також Порошенко зазначив, що Україна потребує засобів протиповітряної оборони та винищувачів для захисту цивільних об'єктів критичної інфраструктури.

"Постачання нам енергетичного обладнання плюс протиповітряна оборона може змінити правила гри і зупинити Путіна від атаки на об'єкти критичної енергетичної інфраструктури. Водночас нам потрібно більше зброї, нам потрібні реактивні винищувачі. Вони потрібні для того, щоб перехопити панування в повітрі і прикрити українські війська від атак Росії", – пояснив політик.

ОСТАННЄ

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА