Інтерфакс-Україна
11:43 14.12.2022

У ВР створено МФО "Вільна Ічкерія" - нардеп

1 хв читати
У ВР створено МФО "Вільна Ічкерія" - нардеп

 У Верховній Раді створено міжфракційне об'єднання "Вільна Ічкерія", повідомив голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

"Членами об’єднання стали депутати фракцій політичних партій "Слуга народу", "Європейська солідарність" та "Голос". Зараз МФО нараховує 12 депутатів, процес вступу в об’єднання триває", - написав Мережко у фейсбуці.

За його словами, створення МФО є одним із важливих кроків до деокупації Чеченської Республіки Ічкерія.

"МФО "Вільна Ічкерія" стоїть на чітких засадах – визнання суверенітету Чеченської Республіки Ічкерія, яка окупована Росією, визнання нелегітимності влади Рамзана Кадирова в Чечні, визнання геноциду чеченського народу", - наголосив Мережко.

Він зазначив, що МФО має намір всебічно підтримувати прагнення чеченського народу до незалежності, яке здійснюватиметься шляхом ініціювання міжнародної дискусії щодо деокупації Чечні та сприяння становленню та розвитку державності ЧРІ.

"Чечні доведеться пройти складний шлях від деокупації до вільних виборів та набуття незалежності. Важливо, що в особі України вона знайшла друга на цьому шляху, і цих друзів ставатиме більше. Члени МФО працюватимуть над цим", - наголосив народний депутат.

Офіційно про створення МФО "Вільна Ічкерія" оголосив на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок перший віцеспікер Олександр Корнієнко.

Як повідомлялося, створення МФО ініціював Мережко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА