Інтерфакс-Україна
16:26 03.01.2023

Литва у 2023 році продовжить військову підтримку України, важливо наростити темпи допомоги з боку всіх союзників - Науседа

1 хв читати
Литва у 2023 році продовжить військову підтримку України, важливо наростити темпи допомоги з боку всіх союзників - Науседа

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що у 2023 році Литва продовжить військову підтримку України, і закликав союзників збільшити темпи підтримки.

"У 2023 році Литва продовжить військову підтримку України. Це має бути рік, коли Україна перемагає агресора", - написав він у твіттері.

Науседа повідомив, що Литва відправить військову техніку, боєприпаси та забезпечить військову підготовку українських солдатів.

"Украй важливо збільшити темпи підтримки з боку всіх союзників. Перемога близька", - закликав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА