Інтерфакс-Україна
17:21 03.01.2023

Уряд у 2023 році розробить позицію щодо всіх 35 розділів майбутньої Угоди про членство України в ЄС - Шмигаль

1 хв читати
Уряд у 2023 році розробить позицію щодо всіх 35 розділів майбутньої Угоди про членство України в ЄС - Шмигаль

 Кабінет Міністрів у 2023 році виробить позицію щодо всіх 35 розділів майбутньої Угоди про членство України в Європейському Союзі, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Ми отримали статус держави-кандидата на членство в ЄС, п'ять безвізів з Євросоюзом, виконали майже 70% Угоди про асоціацію. У 2023 році ми прагнемо розпочати переговори про членство в Європейському Союзі. Для цього розробимо позицію щодо всіх 35 розділів майбутньої Угоди про членство", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За його словами, також буде підготовлено делегацію професійних переговорників.

"Першим важливим викликом цього року є проведення на початку лютого саміту Україна-ЄС. Те, що він відбудеться у Києві, – важливий сигнал для України та всього світу. Сигнал про те, що ми не самі у протистоянні агресії і впевнено рухаємось до нашої спільної перемоги над ворогом", - заявив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА