Інтерфакс-Україна
23:01 17.01.2023

Після форуму в Давосі у світі побільшає прихильників створення трибуналу з російської агресії

1 хв читати
Після форуму в Давосі у світі побільшає прихильників створення трибуналу з російської агресії

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що після Всесвітнього економічного форуму в Давосі у світі побільшає впливових прихильників створення трибуналу щодо російської агресії.

"Почалася сьогодні робота щорічного форуму у Давосі, традиційно потужного глобального політичного та економічного майданчика. Світ чує Україну в Давосі – там знають, що Росія зробила з Дніпром, знають, що терористи роблять із Херсоном, Харковом, з нашим Донбасом та іншими територіями, на які Росія принесла смерть", - сказав він у відеозверненні у вівторок.

"Ми лобіюємо посилення глобального тиску на державу-терориста. Я впевнений, що результатом цього тижня у світі стане більше активних та впливових прихильників створення трибуналу щодо російської агресії та спецмеханізму компенсації збитків від війни за рахунок російських активів", - зазначив Зеленський.

За його словами, "перша леді України представила сьогодні в Давосі всі елементи нашої формули світу, включаючи принциповий пункт про справедливість – а це включає повну відповідальність російських терористів за все скоєне".

"І підтримка світом нашої дипломатичної ініціативи дуже відчувається. Ми робимо все, щоб ця підтримка стала справді глобальною і щоб кроки щодо завершення російської агресії та повернення безпеки були здійснені всіма впливовими учасниками міжнародних відносин", - заявив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Якщо не служиш державі в парламенті, то служи державі на фронті – Зеленський

Сьогоднішній уряд Угорщини поширює серед угорського суспільства антиукраїнські настрої – Зеленський

Порошенко заявляє про парламентську кризу в Україні і закликає до створення об’єднаної команди для перемовин

Україна має об’єднатися і посилити дипломатичний фронт на тлі війни на Близькому Сході - Порошенко

Рада зламалася – Гетманцев про те, що відбувається у парламенті

США поки що не планують брати під контроль іранський уран, але ситуація може змінитися, - Трамп

Литва планує продовжити національні санкції щодо громадян Росії та Білорусі

Віталій Кличко зустрівся з мером Тампере та обговорив спільні проєкти

Кличко на зустрічі з президенткою Бундестагу подякував Німеччини за енергетичну допомогу Києву та за ракети для ППО

Держсекретар МЗС Карасевич: Оптимально, щоб українці із РФ та Білорусі голосували на виборах тільки в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА