Інтерфакс-Україна
16:32 24.01.2023

Зеленський сподівається на підтримку Фінляндією вступу України до НАТО

1 хв читати
Зеленський сподівається на підтримку Фінляндією вступу України до НАТО

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що Фінляндія підтримає Україну на шляху до НАТО.

"Ми підтримуємо Фінляндію та Швецію на шляху до Альянсу, приєднання до найпотужнішої на сьогодні безпекової платформи. Ми хотіли б, оскільки сьогодні ми підтримуємо ці кроки, щоб завтра ми не йшли цією дорогою на самоті", - сказав він у вівторок на пресконференції після зустрічі з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо.

За словами Зеленського, "ми повинні побудувати стійку армію, щоб ми дійшли туди (в НАТО – ІФ-У). Ця стійкість залежить від підтримки багатьох держав. США надають найбільшу підтримку, Британія, країни Європейського континенту, країни Азії, Африки – дуже важливо, щоб вони були на боці України, на боці правди і посилювали нашу армію хто чим може".

"Ми говорили про створення окремої платформи, щоб посилити Україну броньованою технікою, включно з танками. Радий, що Фінляндія буде займати там своє місце", - сказав він.

"Я хочу подякувати за особливе ставлення до наших людей. Це велика гуманітарна допомога – надавати належний прихисток у вашій державі. Я високо це ціную – під час цієї війни таке тепле ставлення дійсно важливе", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА