Інтерфакс-Україна
17:20 15.02.2023

Україна отримає від Швеції стільки економічної та військової підтримки, скільки необхідно - прем'єр-міністр

1 хв читати
Україна отримає від Швеції стільки економічної та військової підтримки, скільки необхідно - прем'єр-міністр

Швеція має намір надати Україні стільки підтримки, скільки необхідно - і економічної, і військової, сказав у середу на пресконференції у Києві прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон.

За його словами, Україна є пріоритетом зовнішньої політики та головування Швеції у ЄС. "Путін помиляється, якщо він вважає, що час на його боці", - сказав прем'єр Швеції.

Відповідаючи на запитання про терміни надання гаубиць Archer, вони, за його словами, будуть поставлені швидко, як тільки можливо. Говорячи про можливі постачання винищувачів Grippen, Крістерссон зазначив, що "визначені кроки в цьому ухвалюватиме міжнародна коаліція".

Він нагадав, що Швеція до початку вторгнення була серед найбільших донорів. За останній рік, сказав прем'єр, підтримка перевищила $1 млрд.

"Ми надаватимемо стільки підтримки, скільки потрібно, і в економічному, і в оборонному аспектах", - заявив Крістерссон.

Він зазначив також, що цього року Швеція ухвалила рішення збільшити гуманітарну підтримку України через партнерські організації ООН, Червоний Хрест.

"Ми зосередимо наші зусилля на відновленні України", - сказав Крістерссон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА