Інтерфакс-Україна
14:34 17.02.2023

10-й пакет санкцій ЄС проти РФ має бути дієвим – Зеленський

1 хв читати
10-й пакет санкцій ЄС проти РФ має бути дієвим – Зеленський

10-й пакет санкцій Європейського Союзу проти РФ має бути дієвим, заявив президент України Володимир Зеленський після переговорів у п'ятницю у Києві з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

"Давно настав час санкцій у ракетній галузі, зокрема в IT-сфері. Давно настав час санкцій в атомній галузі, проти пропагандистів РФ", - сказав він.

Зеленський також наголосив на необхідності зниження граничної ціни на постачання з РФ нафти та нафтопродуктів.

За його словами, під час переговорів "дуже багато говорили про співпрацю в енергетиці".

"Питна вода, сільське господарство та охорона здоров'я – це сфери, де Нідерланди можуть допомогти й допоможуть", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА