Інтерфакс-Україна
18:28 17.02.2023

Правоохоронці повідомили про підозру в недекларуванні майна нардепу Королевській

1 хв читати
Правоохоронці повідомили про підозру в недекларуванні майна нардепу Королевській

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) спільно з детективами Національного бюро розслідувань України (НАБУ) в п'ятницю повідомив про підозру народному депутату V, VI та VIII, IX скликань Наталії Королевській в умисному внесенні завідомо недостовірних відомостей до електронної декларації.

Як повідомляє пресслужба САП, дії депутата кваліфіковані за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України.

"Народний депутат у декларації за 2020 рік не вказала дві земельні ділянки в Обухівському районі загальною площею 0,829 га та вартістю понад 2,5 млн грн, а також житловий будинок та земельну ділянку, розташовані в Московській області РФ вартістю майже 1,8 млн грн", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що загалом сума незадекларованих об'єктів нерухомого майна становить понад 4,315 млн грн, що перевищує 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

"З огляду на те, що місцеперебування нардепа не встановлено, про підозру їй повідомлено в порядку ст. 135, ст. 278 КПК України. Розслідування цих фактів розпочато на підставі висновку НАЗК", - наголосили в прокуратурі.

Водночас у повідомленні не вказують ім'я нардепа, проте джерело агентства "Інтерфакс-Україна" у правоохоронних органах повідомило, що йдеться про Наталію Королевську.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

Уряд Нідерландів оголосив про відставку – ЗМІ

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

Грем про заяву Медведєва: ви дали зрозуміти світові, що Росія не зацікавлена у мирі

Трамп вже втратив терпіння в урегулюванні російсько-української війни – посол США в Туреччині

Кандидат на голову БЕБ представив план реформування на перші 100 днів

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА