Інтерфакс-Україна
15:22 09.03.2023

Делегація Ради візьме участь у засіданні асамблеї Міжпарламентського союзу в Бахрейні

1 хв читати
Делегація Ради візьме участь у засіданні асамблеї Міжпарламентського союзу в Бахрейні

Делегація Верховної Ради 11-15 березня візьме участь у засіданні 146-ї асамблеї Міжпарламентського союзу (МПС) у Манамі (Бахрейн).

"Українська делегація... налаштована рішуче говорити з представниками інших країн про Україну. Ми будемо використовувати всі можливості, щоби доносити правду та об’єднувати світ задля нашої перемоги та відновлення справедливості", - наводить слова глави делегації, першого заступника голови Верховної Ради Олександра Корнієнка сайт парламенту.

Планується, що Корнієнко виступить у загальних дебатах асамблеї в неділю, 12 березня. Програма візиту також передбачає низку двосторонніх зустрічей делегації Верховної Ради з представниками парламентів світу.

Як повідомлялося, українська делегація брала участь у 145-й Асамблеї МПС, яка підтримала резолюцію, що засуджує вторгнення Росії в Україну і спроби РФ анексії українських територій.

Міжпарламентський союз (Inter-Parliamentary Union, IPU) є глобальною організацією національних парламентів. Заснований 133 роки тому як перша багатостороння політична організація у світі, що заохочує співпрацю та діалог між усіма націями.

Нині до МПС входять 178 національних парламентів і 14 регіональних парламентських органів. Очікується, що на 146-й асамблеї МПС парламентарії обговорять тему "Сприяння мирному співіснуванню та інклюзивним суспільствам: боротьба з нетерпимістю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА