Інтерфакс-Україна
09:46 13.04.2023

Мінветеранів та Червоний Хрест України здійснять моніторинг якості надання послуги з виплати грошової допомоги ветеранам з інвалідністю

1 хв читати
Мінветеранів та Червоний Хрест України здійснять моніторинг якості надання послуги з виплати грошової допомоги ветеранам з інвалідністю

Міністерство у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України розпочинає проміжний моніторинг якості надання послуги з виплати грошової допомоги ветеранам і ветеранкам, які отримали інвалідність I або II групи внаслідок війни.

"Моніторинг здійснюватиметься шляхом телефонного опитування осіб - заявників, які подали заяви через портал Е-ветеран на отримання коштів від Червоного Хреста України під час першого та другого етапу спільного проєкту та яким вже надійшли перші виплати у розмірі 4 000 гривень", - ідеться в повідомленні пресслужби відомства.

Зазначається, що за цей час Мінветеранів отримало 25 тис. заяв.

Згідно з повідомленням, під час опитування буде поставлено питання загального характеру для поліпшення якості послуги.

ОСТАННЄ

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

Без України в НАТО не буде стабільної безпеки в Європі - Порошенко

Санду призначила засідання новообраного парламенту на 22 жовтня

Орієнтовна вартість правок нардепів в проєкт держбюджету-2026 сягає 7,1 трлн грн - голова комітету Ради

Порошенко закликав Європу до життя без росії:

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА