Інтерфакс-Україна
11:29 14.04.2023

КНР не постачатиме зброю сторонам конфлікту в Україні - глава МЗС Китаю

1 хв читати
КНР не постачатиме зброю сторонам конфлікту в Україні - глава МЗС Китаю

Китай не продаватиме озброєння будь-якій стороні, залученій до ситуації навколо України, і стежитиме за експортом товарів подвійного призначення, заявив у п'ятницю глава МЗС КНР Цінь Ґан на пресконференції зі своєю німецькою колегою Анналеною Бербок.

"Китай не передаватиме зброю сторонам воєнних дій і, відповідно до норм і законів, регулюватиме експорт товарів подвійного призначення", - наводить його слова Associated Press.

Зі свого боку Бербок наголосила, що Китай як постійний член РБ ООН має особливу відповідальність у справі врегулювання ситуації навколо України.

Водночас Цінь Ґан зауважив, що Китай хоче посприяти в пошуках мирного шляху вирішення цієї проблеми. При цьому, за його словами, "без визнання інтересів у сфері безпеки будь-якої конкретної сторони кризи і конфлікти неминучі".

Раніше президент США Джо Байден і генсек НАТО Єнс Столтенберг заявляли, що ознак передання Китаєм Росії летального озброєння не зафіксовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бернс: Мета зустрічі Трампа і Путіна на Алясці – притягнути диктатора до відповідальності перед світом

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

Моббс: Вибір Трампа визначить долю України, США та світу

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА