Інтерфакс-Україна
15:41 17.05.2023

Разумков вважає неможливим проведення виборів до закінчення війни

1 хв читати
Разумков вважає неможливим проведення виборів до закінчення війни

Голова міжфракційного об'єднання "Розумна політика", позафракційний народний депутат Дмитро Разумков вважає неможливим проведення парламентських виборів до закінчення війни.

"По-перше, сьогодні, під час воєнного стану, провести вибори не можна згідно з чинним законодавством", - сказав Разумков в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Народний депутат також зазначив, що проведення виборів під час воєнного стану, про що в Україні думають деякі політики, це виключення з виборчого процесу військовослужбовців, які теж мають право обирати.

"Ба більше, військові мають право бути обраними до органів влади. Вони це заслужили на війні, особливо за останні півтора року. А якщо в нас будуть вибори під час воєнного стану, вони не зможуть узяти в них участі. Тобто ми виключаємо найбільш гідну категорію наших громадян із виборчого процесу", - наголосив Разумков.

За словами народного депутата, люди сьогодні хочуть перемоги, але "перемоги не політичних партій у виборчому процесі, а перемоги країни".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА