Інтерфакс-Україна
17:36 22.05.2023

Оган, який посів третє місце в першому турі виборів президента Туреччини, закликав своїх прихильників підтримати Ердогана

1 хв читати
Оган, який посів третє місце в першому турі виборів президента Туреччини, закликав своїх прихильників підтримати Ердогана

Екскандидат у президенти Туреччини Сінан Оган від альянсу АТА ("Альянс предків") у понеділок висловив підтримку перед другим туром нинішньому президенту країни Реджепу Таїпу Ердогану, повідомляє видання "Хюррієт".

Оган, який посів третє місце в першому турі президентських виборів і відповідно вибув із подальшої боротьби, закликав своїх прихильників у неділю проголосувати за Ердогана.

Другий тур президентських виборів відбудеться 28 травня. У нього вийшов нинішній президент країни Реджеп Таїп Ердоган і голова Республіканської народної партії (РНП) Кемаль Киличдароглу.

У першому турі Ердоган отримав 49,52% голосів, Киличдароглу - 44,88%.

У Огана - близько 5%, і тому експерти зазначали, що, зважаючи на ці результати, у другому турі дуже важливо, кого підтримає цей колишній кандидат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канцлер ФРН після розмови Трампа та Путіна: Європа посилить тиск на Москву через санкції

Більдт назвав перемогою для Путіна результати розмови з Трампом

Румунії пощастило, що на виборах президента вдалося уникнути впливу Росії - Сірко

ЄС та Велика Британія заявляють про непохитну відданість підтримки Україні – спільна заява за результатами саміту

Перемога Дана на виборах президента Румунії посилює єдність об’єднаної Європи - Климпуш-Цинцадзе

У другий тур президентських виборів у Польщі вийшли Тшасковський та Навроцький

Рух "Чесно": найбільше благодійних чи громадських організацій під власним іменем у нардепів фракції "Слуга народу"

Посол Німеччини Єгер повідомив про зустріч з Єлісєєвим, у якого пройшли обшуки

Перший пункт плану США - це всеосяжне припинення вогню, яке зупинить вбивства зараз - Келлог

Четверо європейських лідерів планують поговорити з Трампом до його телефонної розмови з Путіним – Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА