Інтерфакс-Україна
17:11 23.05.2023

Війна РФ проти України закінчиться членством України в ЄС - Шольц

1 хв читати
Війна РФ проти України закінчиться членством України в ЄС - Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц упевнений, що РФ не виграє війну з Україною, повідомляється на сайті німецького видання Welt у вівторок.

"Гірка глава в історії нашого континенту... закінчиться тим, що вільна Україна стане повноправним членом Європейського Союзу", - сказав Шольц на святкуванні 160-річчя Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

Він наголосив, що СДПН має чітко стати на бік України в конфлікті. Канцлер нагадав про політику розрядки колишнього канцлера Віллі Брандта, завдяки якій у Європі діють принципи незастосування сили, непорушності кордонів, територіальної цілісності держав і права народів на самовизначення. "Ми, соціал-демократи, дотримуємося всіх цих принципів із глибоким переконанням", - сказав Шольц, маючи на увазі внутрішні дебати соціал-демократів щодо їхнього курсу на РФ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА