17:37 26.05.2023

Перемога України приведе до демократизації Росії - представник Румунії

1 хв читати
Перемога України приведе до демократизації Росії - представник Румунії

Державний секретар прем'єр-міністра Румунії з питань зовнішньої політики, безпеки і стратегії Юліан Кіфу впевнений, що перемога України у війні з Російською Федерацією приведе до демократизації останньої.

"Перемога України приведе і до демократизації Росії", - сказав Кіфу на 15-му щорічному Київському безпековому форумі, організованому фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", у п'ятницю.

Державний секретар вважає, що з нинішньої війни необхідно засвоїти уроки, один з яких говорить про те, що "сірі зони означають зелене світло для агресора".

Кіфу також побоюється, що Росія може використати свій вплив на Придністров'я і перетворити відповідну територію на "новий Калінінград".

Окрім цього, Кіфу наголосив на важливості посилення безпеки в Чорноморському регіоні.

"Ми працювали на Мадридському саміті й обстоювали питання, щоб Чорномор'я розглядалося як регіон стратегічного інтересу для НАТО. І я думаю, нині ми можемо спільно з нашими українськими друзями боротися за те, щоб Чорноморську стратегію опрацьовував також Конгрес США", - сказав він.

Київський безпековий форум "За нашу і вашу свободу / Fighting for NATO" відбувається в українській столиці 25-26 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ

РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов

Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява

Каллас: міністри дали «зелене світло» новій ініціативі військової допомоги Україні

Результати виборів в Німеччині дуже позитивні для України – нардеп Клименко

У Німеччині стартували вибори до Бундестагу

Адміністрація Трампа припускає, що зможе завершити війну вже наступного тижня, - ЗМІ

Україна має йти на будь-які переговори з максимально сильною позицією – прем'єр Нідерландів після розмови з Зеленським

Європа більше не може покладатися на захист США - кандидат у канцлери ФРН Мерц

Венс заперечив, що політика Трампа щодо РФ є умиротворенням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА