Інтерфакс-Україна
19:10 19.06.2023

Кабмін пропонує розірвати угоду з Росією про заохочення та взаємний захист інвестицій

1 хв читати
Кабмін пропонує розірвати угоду з Росією про заохочення та взаємний захист інвестицій

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді припинити дію угоди між урядами України та Росії про заохочення та взаємний захист інвестицій.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в понеділок.

Зокрема схвалено проєкт закону "Про припинення дії угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій". Зазначається, що угоду було укладено 27 листопада 1998 року в Москві.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

Чернишов: я не планую подавати у відставку

Зеленський очікує від державних інституцій "швидкої роботи та результатів" у синхронізації санкцій проти Росії

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

Порошенко закликає до нової хвилі парламентської дипломатії з Конгресом США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА