Інтерфакс-Україна
15:11 20.06.2023

Депутатка Київради Ар'єва, підозрювана у скоєнні ДТП, склала мандат

2 хв читати
Депутатка Київради Ар'єва, підозрювана у скоєнні ДТП, склала мандат

Депутатка Київської міської ради Ярина Ар'єва, підозрювана у скоєнні ДТП у стані наркотичного сп'яніння, склала свій депутатський мандат. Про це Ар'єва написала на своїй сторінці у фейсбуці.

"Ухвалила рішення скласти мандат депутата Київради. Написала відповідну заяву. Виконувати свої обов'язки за цих умов неможливо - суд погіршив запобіжний захід, незважаючи на те, що я жодного разу не порушила попереднього запобіжного заходу", - написала Ар'єва.

Вона також заявила, що не визнає частини обвинувачень.

"Я не збираюсь втікати від відповідальності, як не втекла з Києва у перші дні повномасштабного вторгнення, а пішла до Тероборони. Обвинувачення в перебуванні у стані "наркотичного сп'яніння" не визнаю, доводитиму це в суді як звичайна громадянка", - наголосила вона.

Окремо Ар'єва зазначила, що з що з постраждалою в ДТП, яка наразі перебуває за межами України, укладено договір про повне відшкодування.

Як повідомлялося, Ар'єву підозрюють у скоєнні ДТП із тяжкими наслідками в стані наркотичного сп'яніння, яка сталася 27 листопада 2022 року в Києві (ч. 2 ст. 286-1 КК України).

23 травня 2023 року Шевченківський районний суд м. Києва обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в період часу з 20:00 до 06:00 терміном на два місяці. Прокуратура його оскаржила.

19 червня Київський апеляційний суд, розглянувши апеляційну скаргу столичної прокуратури, змінив запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт із носінням електронного засобу контролю.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА