Інтерфакс-Україна
15:42 24.06.2023

Глави МЗС G7 обмінялися думками про ситуацію в РФ, підтримка України не зменшиться -Боррель

1 хв читати
Глави МЗС G7 обмінялися думками про ситуацію в РФ, підтримка України не зменшиться -Боррель

Підтримку України не буде зменшено у світлі ситуації в РФ, заявив верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель за підсумками переговорів із главами зовнішньополітичних відомств країн "великої сімки".

"Поговорив телефоном із міністрами закордонних справ G7, щоб обмінятися думками про ситуацію в Росії. Напередодні засідання Ради ЄС із закордонних справ, яке відбудеться в понеділок, я координую свої дії в Європейському Союзі й активізував центр кризового реагування. Наша підтримка Україні не слабшає", - написав Боррель у твіттері у суботу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА