Інтерфакс-Україна
14:16 08.07.2023

Зеленський скоординував позиції з прем'єр-міністром Португалії напередодні саміту НАТО у Вільнюсі

1 хв читати
Зеленський скоординував позиції з прем'єр-міністром Португалії напередодні саміту НАТО у Вільнюсі

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Португалії Антоніу Коштою.

"Із Туреччини провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Португалії Антоніу Коштою. Скоординували позиції напередодні Вільнюського саміту НАТО. Підкреслив важливість рішучої позиції Альянсу щодо майбутнього членства України", - написав Зеленський у телеграм-каналі в суботу.

Глава української держави подякував прем'єр-міністру Португалії за "готовність узяти конкретну участь у реалізації трьох пунктів Української формули миру: з продовольчої та енергетичної безпеки, а також з екоциду".

Окрім цього, Зеленський також висловив вдячність за позитивну оцінку виконання Україною рекомендацій Європейської комісії.

Як повідомляє пресслужба глави української держави, "сторони висловили сподівання на старт уже до кінця поточного року переговорів щодо вступу України до ЄС".

Під час розмови Зеленський і Кошта ухвалили Спільну декларацію.

Джерело:

https://president.gov.ua/news/u-turechchini-prezident-ukrayini-proviv-telefonnu-rozmovu-z-84197

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Трамп підписав указ про скасування низки санкцій проти Сирії - Білий дім

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА