Інтерфакс-Україна
21:54 01.08.2023

Тиждень буде важливим для зовнішньої політики України - Зеленський

1 хв читати
Тиждень буде важливим для зовнішньої політики України - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що поточний тиждень "буде дуже важливим для України, для нашої зовнішньої політики".

"Залишається місяць до старту нового політсезону в країнах-партнерах. Зробимо все, щоб цей сезон максимально сприяв нашому руху вперед, до перемоги, нашому прагненню відновити мир для всієї України без винятку", - сказав він у відеозверненні у вівторок.

"Більше політичної підтримки для України. Більше зброї для наших воїнів. Повна відповідальність держави-терориста за все, що вона робила проти України, проти наших міст, сіл, проти наших людей", - сказав він.

Як очікується, 4-5 серпня в Саудівській Аравії відбудеться зустріч радників глав держав, присвячена підготовці Саміту миру.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА