Інтерфакс-Україна
09:32 22.08.2023

Зеленський обговорив із прем'єром Болгарії ситуацію в Чорноморському регіоні

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський у понеділок в Афінах провів зустріч із прем'єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим, під час якої сторони обговорили ситуацію в Чорноморському регіоні.

"Особливу увагу співрозмовники приділи ситуації в Чорноморському регіоні. Було обговорено співпрацю чорноморських держав задля гарантування сталої безпеки в Чорному морі та функціонування "зернового коридору" альтернативними шляхами", - повідомляє пресслужба глави Української держави у вівторок уранці.

Президент України подякував Болгарії за засудження одностороннього виходу Росії з Чорноморської зернової ініціативи.

"Україна готова використовувати альтернативні шляхи для "зернового коридору". Розраховуємо на підтримку Болгарії в цьому", - наголосив Зеленський.

Крім цього, сторони обговорили подальшу співпрацю для захисту України.

У свою чергу глава Української держави висловив подяку Денкову за всебічну підтримку України в боротьбі з РФ, зокрема, за рішення болгарського уряду щодо надання оборонної підтримки, а також за підтримку Української формули миру та готовність Болгарії взяти участь у реалізації її конкретних пунктів.

"Глава держави відзначив приєднання Болгарії до Спільної декларації про підтримку України, ухваленої країнами G7 на Вільнюському саміті НАТО", - повідомляють у пресслужбі.

Під час зустрічі глава болгарського уряду "підтвердив принципову підтримку Кримської платформи, третій саміт якої відбудеться в Києві 23 серпня 2023 року".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА