Інтерфакс-Україна
16:47 23.09.2023

Стефанчук: У Раді поки що немає 226 голосів для заборони церков, керованих із Росії

1 хв читати
Стефанчук: У Раді поки що немає 226 голосів для заборони церков, керованих із Росії

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук сумнівається, що в парламенті знайдуться необхідні 226 голосів для ухвалення законопроєкту про заборону в Україні церков, керованих із Російської Федерації (№8371).

"Парламент - це механізм, який ухвалює рішення колективно. І мені здається, що поки що немає 226 голосів для [ухвалення] такого важливого законодавчого акта. Виносити його в зал, провалювати для того, щоб просто порадувати Російську Федерацію, це просто безглуздо і юридично, і політично безвідповідально", - сказав Стефанчук в інтерв'ю Радіо Свобода.

Він додав, що хоче вірити, що побачить 226 голосів, але, за його словами, "поки що триває внутрішня дискусія, яка відбувається не тільки всередині "Слуги народу", а зокрема і в рамках інших партій, які позиціонують себе як дуже патріотичні".

Як повідомлялося, 17 лютого комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував Верховній Раді ухвалити за основу урядовий законопроєкт (№8371) щодо заборони діяльності релігійних організацій, керівний центр яких розташований у державі-агресорі.

У квітні Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) закликала парламент ухвалити законопроєкт № 8371. Тоді Стефанчук зазначив, що Рада розгляне пропозиції ВРЦіРО та ухвалить зважене рішення щодо них.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА