Інтерфакс-Україна
17:17 02.10.2023

Боррель: Членство України в ЄС стало б серйозною гарантією її безпеки

1 хв читати
Боррель: Членство України в ЄС стало б серйозною гарантією її безпеки

Вступ України до ЄС сам по собі здатний дати Києву серйозні гарантії безпеки, припустив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у понеділок.

"Членство в ЄС - це найсильніші наші гарантії безпеки", - сказав він на пресконференції в Києві, яку транслює Єврокомісія.

Дипломат нагадав, що до кінця 2023 року лідери країн ЄС отримають рекомендації Єврокомісії щодо можливого членства України й після цього вирішать, чи розпочинати з Києвом переговорний процес із цього питання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА