Інтерфакс-Україна
17:10 09.10.2023

Ексголова Рахункової палати Пацкан повідомив, що Вищий антикорупційний суд закрив справу проти нього

2 хв читати

Вищий антикорупційний суд закрив справу проти екс-голови Рахункової палати Валерія Пацкана, яку він називає політичною. Проте Пацкана не влаштовує формулювання "у звʼязку із закінченням строків давності", тому він подає апеляцію. Про це Валерій Пацкан повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні Вищий антикорупційний суд України поставив крапку в політичній справі проти мене. Єдине, суд вирішив закрити цю ганебну історію "у звʼязку із закінченням строків давності". Як то кажуть, ложечки знайшлися, але осад залишився. Тому скористаюся своїм правом на апеляцію, щоб ще раз довести: діяв і дію за законом", - повідомив Валерій Пацкан.

Пацкан зазначив, що кримінальна справа проти нього була ініційована та організована зацікавленими особами за для усунення його з посади голови Рахункової палати України. Вона була відкрита після того, як Пацкан не погодився припинити перевірку використання державних коштів низкою державних структур, наголосив він.

"Нагадаю, все почалося з того, що з деяких кабінетів почали надходити натяки припинити Рахунковою палатою перевірку ефективності використання коштів рядом державних структур під час війни. Отримавши з мого боку негативну відповідь, ініціатори пішли силовим шляхом. Кримінальну справу тримали "на гачку" доти, доки не дотисли мою відставку через парламент. Після політичне переслідування немало жодного сенсу. Тому справу і "відпустили" - підкреслив Валерій Пацкан.

Як відомо, Валерій Пацкан очолював Рахункову палату з 2018 по 2023 рік. Підозру у кримінальній справі йому повідомили у листопаді 2022 року стосовно подій 2017 року. Верховна Рада проголосувала за недовіру Валерію Пацкану лише з другої спроби - у квітні 2023 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА