Інтерфакс-Україна
14:33 11.10.2023

Прем'єр Бельгії: Ми дуже близькі до створення системи відстеження, щоб повністю виключити російські алмази з роздрібних ринків

1 хв читати
Прем'єр Бельгії: Ми дуже близькі до створення системи відстеження, щоб повністю виключити російські алмази з роздрібних ринків

Прем'єр-міністр Бельгії Александер де Кроо заявив, що ЄС і країни G7 дуже близькі до створення системи повного відстеження, щоб повністю виключити російські алмази з роздрібних ринків, і так вони не зможуть фінансувати російську війну.

"Як ви знаєте, ми працюємо разом з Європейським Союзом над пакетами санкцій. Є один конкретний елемент, у якому ми є рушійною силою, - це санкції щодо алмазів. Бельгія відіграє важливу роль у торгівлі алмазами. І ми хочемо повністю виключити російські алмази з наших роздрібних ринків", - сказав він у середу на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі.

За словами прем'єра, найкращий спосіб це зробити - створити повну систему відстеження, щоб виключити російські алмази з усіх ринків.

"Ми робимо це разом з ЄС і країнами "Великої сімки". Ми дуже близькі до завершення створення такої повної системи відстеження, а це означає, що російські криваві алмази більше не зможуть фінансувати російську війну", - зазначив де Кроо.

За його словами, в питанні системи відстеження і заборони російських алмазів на роздрібні ринки країн "Великої сімки" та Європейського Союзу "мета, як і раніше, полягає в тому, щоб це було реалізовано 1 січня 2024 року".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА