Інтерфакс-Україна
15:48 24.10.2023

Шольц обіцяє, що конфлікт між Ізраїлем і ХАМАСом не позбавить Україну підтримки Берліна

1 хв читати
Шольц обіцяє, що конфлікт між Ізраїлем і ХАМАСом не позбавить Україну підтримки Берліна

Канцлер ФРН Олаф Шольц у вівторок заявив, що Німеччина не відмовиться від підтримки України, зокрема й озброєннями, незважаючи на бойові дії між Ізраїлем і угрупованням ХАМАС.

"Ми підтримуємо Україну економічно й фінансово, за допомогою гуманітарної допомоги, а також зброєю. На цю підтримку жодною мірою не вплине той факт, що ми з жахливого ранку 7 жовтня концентруємося на Ізраїлі та Близькому Сході - з великим співчуттям і занепокоєнням", - наводять його слова західні ЗМІ.

Раніше в жовтні, після нападу ХАМАСу, глава Міноборони ФРН Борис Пісторіус оголосив, що Берлін дозволить Ізраїлю використовувати два німецькі бойові безпілотники Heron TP. Також у Берліні вивчають можливість постачання боєприпасів ВМС Ізраїлю.

Водночас Пісторіус заявляв, що "Німеччина продовжить підтримувати Україну тим, чого вона потребує найбільше, - протиповітряною обороною, боєприпасами й танками".

Міноборони Німеччини повідомило про підготовку нового "зимового пакета" допомоги для України на суму близько 1 млрд євро, куди ввійдуть додаткові ЗРК Patriot і IRIS-T, а також зенітні самохідні установки Gepard.

ОСТАННЄ

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА